ARD ARDA LOJİSTİK piyasadaki güçlü acenta ağı ve deneyimi ile müşterilerine uygun fiyatlar sunar , optimum nakliye süreleri ve güvenliğin yanısıra dünyanın önde gelen denizcilik şirketleri ile işbirliğinden gelen bir çok avantajdan faydalanırlar.
ARD ARDA LOJİSTİK dünyanın en büyük üretim noktalarından müşteri pazarlarına düzenli, güvenilir, hızlı ve efektif maliyetli haftalık deniz seferleri ile üstün bir parsiyel konteyner taşıma hizmeti sunmaktadır.
Tecrübelerinden aldığı bu güç ile müşterilerine dünya çapında konteyner taşıma hizmetleri sunmaktadır.
Haftalık Düzenli seferlerle New York – İstanbul Konsolidasyonlarımız ile İthalat – İhracat ve proje taşımalarında FCL ,LCL konteyner taşımacılığı , tanktainer ve tank konteyner taşımacılığı , NVOCC , door to door konteyner hizmetleri ,entegre denizyolu taşımacılık hizmetleri ABD destinasyonlarından iç taşımalarını kendi araçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz konsolide ithalat taşımaları , Uzakdoğu destinasyonlarından konsolide ithalat taşımaları,proje yükü taşımalarında ,anlaşmalı özel navlunlar ile hızlı ve profesyonel operasyon bilgi akışı ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Aynı zamanda özet beyan ve tescil işlemleri ,ambara tahliyede kontrol , tüm yükleme süreçlerinde doğru ve hızlı bilgi aktarımı ile hizmet vermekteyiz.
Haftalık Düzenli Denizyolu Konsidasyonu (LCL Servis)
Müşterilerimize Rekabetçi Navlunlar ile direkt ve hızlı servis imkanı , kapıdan kapıya servis ile New Jersey Ocean Warehouse depolama imkanı sunmaktayız.
ARD ARDA Denizyolu Kargo Konsolidasyon Deposu / NJ Ocean Warehouse
300-2 STATE ROUTE 17 SOUTH , UNIT E LODI , NJ 07407 USA-573-2726727